спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2730 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 46,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15,5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16293
41.16 €
-20%
32.93 €
|
|
ABEX W0772
|
|
ACDelco AC2243D
|
|
APEC braking DSK638
|
|
ATE 24011301811
|
|
ATE 24031301811
|
|
ATE 24111301811
|
|
ATE 413181
|
|
BENDIX 561979B
|
|
BENDIX 561979BC
|
|
BORG & BECK BBD5072
|
|
BOSCH 0986478615
|
|
BOSCH 0986479889
|
|
BOSCH 986478615
|
|
BRADI 101241E
|
|
Brake ENGINEERING DI955521
|
|
BREMBO 08675110
|
|
CAR 142714
|
|
CAR HPD714
|
|
DBA DBA804
|
|
DELPHI BG2987
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
DELPHI BG987
|
|
DELPHI BS4533
|
|
FAG BS4533
|
|
FEBI BILSTEIN 08594
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO DDF759
88.45 €
-20%
70.76 €
|
|
FERODO DDF7591
|
|
FERODO DDF759C
37.23 €
-20%
29.78 €
|
|
FERODO DDF759C1
|
|
FERODO DRF759
|
|
FIRST LINE FBD818
|
|
FTE BS4533
|
|
FTE BS4578
|
|
GIRLING 6027303
|
|
HELLA 8DD355104161
|
|
HELLA 8DD355104171
|
|
JURID 561979J
66.75 €
-20%
53.4 €
|
|
JURID 561979JC
69.96 €
-20%
55.97 €
|
|
LEMFÖRDER 1415602
|
|
LPR A1411P
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
MAGNETI MARELLI 351012410500
|
|
MAGNETI MARELLI 431602042480
|
|
METELLI 230392
|
|
METZGER 14544
|
|
MEYLE 1155211028
|
|
MGA D1192
|
|
MINTEX MDC829
|
|
NATIONAL NBD708
|
|
NK 204745
|
|
NK 314745
|
|
OBTEC A/S 424235
|
|
PAGID 53929
|
|
PAGID 53929PRO
|
|
PEX 140042
|
|
PILENGA 5362
|
|
QH Benelux 57679
|
|
QUINTON HAZELL BDC4578
|
|
QUINTON HAZELL BSF4578
|
|
REMSA 647200
|
|
ROADHOUSE 647200
|
|
ROULUNDS RUBBER D2243
|
|
SWAG 32908594
|
|
TEXTAR 92071600
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
TEXTAR 92071603
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TEXTAR 98200071601
|
|
TRISCAN 812029139
|
|
TRUSTING DF187
|
|
VALEO 186408
|
|
WOKING P647200
|
|
ZIMMERMANN 100122800
|
|
ZIMMERMANN 100122850
|
|
AUDI 8D0615301A
|
|
AUDI 8D0615301AROH
|
|
AUDI 8DO615301A
|
|
SEAT 8D0615301AROH
|
|
SKODA 8D0615301AROH
|
|
VW 8D0615301AROH
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 75 коня | дизел |
