спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF759C |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 46,2 mm |
| тегло | 5,32 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF759C
37.23 €
-20%
29.78 €
|
|
APEC braking DSK638
|
|
ATE 24011301811
|
|
ATE 413181
|
|
BENDIX 561979B
|
|
BENDIX 561979BC
|
|
BOSCH 0986478615
|
|
Brake ENGINEERING 955521
|
|
Brake ENGINEERING DI955521
|
|
BRECO BS7503
|
|
BREMBO 08675110
|
|
BREMBO 08675110
|
|
DELPHI BG2987
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FEBI BILSTEIN 08594
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO DDF7591
|
|
FERODO DDF759C1
|
|
GRAF DF29392
|
|
HP (ZEBRA) 57679
|
|
JURID 561979J
66.75 €
-20%
53.4 €
|
|
JURID 561979JC
69.96 €
-20%
55.97 €
|
|
LPR A1411P
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
MAGNETI MARELLI 101241E
|
|
MAGNETI MARELLI 101241E
|
|
METELLI 230392
|
|
METELLI 230392
|
|
MGA D1192
|
|
MINTEX MDC829
|
|
NATIONAL NBD708
|
|
NECTO WN772
|
|
NK 204745
|
|
PAGID 53929
|
|
QH Benelux 57679
|
|
QUINTON HAZELL BDC4578
|
|
QUINTON HAZELL BDC4578P
|
|
REMSA 604210
|
|
ROADHOUSE 6472
|
|
sbs 1815204745
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
STOP 561979S
|
|
TEXTAR 92071600
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
TEXTAR 98200071601
|
|
TRW DF2730
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
VALEO 186408
|
|
WAGNER WGR07591
|
|
ZIMMERMANN 100122800
|
|
AUDI 8D0615301A
|
|
SKODA 8D0615301A
|
|
VAG 8D0615301A
|
|
VW 8D0615301A
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 115 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 115 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 116 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел/електро |
