спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF793 |
| тегло | 9,973 kg |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 21,9 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| кръг на дупките | 61 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 40 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3455719
|
|
VOLVO 34557199
|
|
A.B.S. 16305
30.78 €
-20%
24.62 €
|
|
ACDelco AC2554D
|
|
AP 24502
|
|
APEC braking DSK646
|
|
ATE 24012201641
|
|
BENDIX 561820B
|
|
BOSCH 0986478431
|
|
BRECO BS8145
|
|
BREMBO 09585410
|
|
CIFAM 800294
|
|
DELPHI BG2899
52.87 €
-20%
42.3 €
|
|
FARCOM 230369
|
|
FEBI BILSTEIN 22475
|
|
FERODO DDF510
52.19 €
-20%
41.75 €
|
|
FREMAX BD607150
|
|
FTE BS4504
|
|
GIRLING 6027481
|
|
GRAF DF29294
|
|
HP (ZEBRA) 57426
|
|
JURID 561820J
|
|
KAGER 370334
|
|
KAWE 641210
|
|
KWP 129294
|
|
LPR V1486V
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
MALÒ D204835
|
|
METELLI 230294
|
|
MINTEX MDC1060
|
|
NECTO WN1017
|
|
NK 204835
|
|
OPEN PARTS BDR184520
|
|
OPTIMAL BS4120
|
|
PAGID 54021
|
|
PEX 140668
|
|
PILENGA V162
|
|
QUINTON HAZELL BDC4504
|
|
REMSA 641210
|
|
REMSA BDM684520
|
|
ROADHOUSE 641210
|
|
ROULUNDS RUBBER D2554
|
|
sbs 1815204835
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
ScanTech 20249
|
|
ST-TEMPLIN 010742121256
|
|
TEXTAR 92069300
|
|
TRISCAN 812027118
|
|
TRW DF2748
45.66 €
-20%
36.53 €
|
|
WOKING D641210
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
