спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4416 |
| минимална дебелина | 24 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| диаметър | 277 mm |
| мярка на резбата | 15 |
| височина | 49,5 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 5 |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24971
|
|
APEC braking DSK2249
|
|
ATE 24012601391
|
|
BENDIX 562453B
|
|
BENDIX 562453BC
|
|
BLUE PRINT ADT343166
43.75 €
-20%
35 €
|
|
BORG & BECK BBD4458
|
|
BOSCH 0986479340
|
|
BOSCH 0986479979
|
|
BOSCH 0986479S09
|
|
Brake ENGINEERING DI956455
|
|
BREMBO 09979910
|
|
BREMBO 09979911
|
|
CAR 1421137
|
|
CAR HPD1137
|
|
DELPHI BG3913
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
FEBI BILSTEIN 27233
45.84 €
-20%
36.68 €
|
|
FERODO DDF1508
108.29 €
-20%
86.63 €
|
|
FERODO DDF15081
|
|
FERODO DDF1508C
|
|
FIRST LINE FBD1501
|
|
FTE BS7163
|
|
GIRLING 6044161
|
|
HELLA 8DD355111621
|
|
HELLA 8DD355111631
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302149
56.49 €
-20%
45.19 €
|
|
JAPANPARTS DI211
|
|
JURID 562453J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
JURID 562453JC
85.38 €
-20%
68.31 €
|
|
MAPCO 45566
|
|
METELLI 230970
|
|
METELLI 230970C
|
|
METZGER 24971
|
|
MEYLE 30155210069
|
|
MGA D1604
|
|
MINTEX MDC1694
|
|
NATIONAL NBD1323
|
|
NIPPARTS J3302149
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
NK 204590
|
|
NK 314590
|
|
PAGID 54355
|
|
PAGID 54355PRO
|
|
PILENGA V649
|
|
QH Benelux 58197
|
|
QUINTON HAZELL 670110
|
|
QUINTON HAZELL BDC5544
|
|
QUINTON HAZELL BSF5544
|
|
REMSA 670110
|
|
ROADHOUSE 670110
|
|
SWAG 81927233
|
|
TEXTAR 92135500
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
TEXTAR 92135503
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
TRISCAN 812013178
|
|
TRUSTING DF461
|
|
VALEO 197072
|
|
VALEO 197266
|
|
VALEO 297072
|
|
VALEO 297266
|
|
WOKING P670110
|
|
ZIMMERMANN 590258300
|
|
ZIMMERMANN 590258320
|
|
ZIMMERMANN 590258350
|
|
ZIMMERMANN 590258352
|
|
TOYOTA 4351205040
|
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 147 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 170 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 170 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 170 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 163 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 163 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 126 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 126 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 126 коня | дизел |
