спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562453J |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 277 mm |
| височина | 49,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562453
|
|
A.B.S. 17511
|
|
APEC braking DSK2249
|
|
ASHIKA 6002211
|
|
ATE 24012601391
|
|
ATE 426139
|
|
BENDIX 562453B
|
|
BENDIX 562453BC
|
|
BLUE PRINT ADT343166
43.75 €
-20%
35 €
|
|
BORG & BECK BBD4458
|
|
BOSCH 0986479340
|
|
Brake ENGINEERING 956455
|
|
Brake ENGINEERING DI956455
|
|
BREMBO 09979910
|
|
BREMBO 09979910
|
|
CAR 1421137
|
|
COMLINE ADC01109V
54.51 €
-20%
43.61 €
|
|
DELPHI BG3913
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
FEBI BILSTEIN 27233
45.84 €
-20%
36.68 €
|
|
FERODO DDF1508
108.29 €
-20%
86.63 €
|
|
FERODO DDF15081
|
|
FTE BS7163
|
|
HP (ZEBRA) 58197
|
|
ICER 78BD0504
|
|
JAPANPARTS DI211
|
|
JURATEK TOY135
|
|
JURID 562453J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
JURID 562453JC
85.38 €
-20%
68.31 €
|
|
KAVO PARTS BR9423
|
|
LPR T2040V
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
MGA D1604
|
|
MINTEX MDC1694
|
|
NATIONAL NBD1323
|
|
NECTO WN1434
|
|
NIPPARTS J3302149
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
NK 204590
|
|
PAGID 54355
|
|
PAGID 54355PRO
|
|
QH Benelux 58197
|
|
QUINTON HAZELL BDC5544
|
|
QUINTON HAZELL BDC5544P
|
|
REMSA 670110
|
|
ROADHOUSE 670110
|
|
ROADHOUSE 670110
|
|
sbs 1815204590
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
TEXTAR 92135500
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
TEXTAR 92135503
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
TEXTAR 98200135501
|
|
TEXTAR 98200135501PRO
|
|
TRISCAN 812013178
|
|
TRUSTING DF461
|
|
TRW DF4416
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
VALEO 197072
|
|
ZIMMERMANN 590258300
|
|
ZIMMERMANN 590258300
|
|
ZIMMERMANN 590258350
|
|
TOYOTA 4351205040
|
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 110 коня | бензин |
