спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4436 |
| минимална дебелина | 9,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| височина | 58,5 mm |
| мярка на резбата | 15,5 |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2204230112
|
|
MERCEDES-BENZ 220423011264
|
|
MERCEDES-BENZ A2204230112
|
|
MERCEDES-BENZ A220423011264
|
|
A.B.S. 17112
|
|
AP 14868
|
|
APEC braking DSK2135
|
|
ATE 24011101531
|
|
ATE 24111101531
|
|
BENDIX 562257B
|
|
BENDIX 562257BC
|
|
BORG & BECK BBD4290
|
|
BOSCH 0986478472
|
|
BOSCH 0986479S33
|
|
BOSCH 0986AB5926
|
|
BOSCH 0986AB6530
|
|
Brake ENGINEERING DI956036
|
|
BREMBO 08972910
|
|
BREMBO 08972911
|
|
CAR 142392
|
|
CAR HPD392
|
|
DELPHI BG3725
49.18 €
-20%
39.34 €
|
|
FEBI BILSTEIN 22205
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
FERODO DDF1675
88.93 €
-20%
71.14 €
|
|
FERODO DDF16751
|
|
FIRST LINE FBD1294
|
|
FIRST LINE FBD1368
|
|
FTE BS5209
|
|
FTE BS5209HB
|
|
GIRLING 6044364
|
|
HELLA 8DD355106881
|
|
HELLA 8DD355106891
|
|
JURID 562257J
72.65 €
-20%
58.12 €
|
|
JURID 562257JC
|
|
LEMFÖRDER 2697001
|
|
LPR M2012P
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
METELLI 230525
|
|
METELLI 230525C
|
|
METZGER 14868
|
|
MEYLE 0155232047
|
|
MEYLE 0155232047PD
|
|
MGA D1543
|
|
MINTEX MDC1427
|
|
NATIONAL NBD1065
|
|
NK 203365
|
|
NK 313365
|
|
PAGID 50271
|
|
PAGID 50271PRO
|
|
PILENGA 5903
|
|
QH Benelux 57922
|
|
QUINTON HAZELL BDC5209
|
|
QUINTON HAZELL BSF5209
|
|
REMSA 686400
|
|
SWAG 10922205
|
|
TEXTAR 92099400
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
TEXTAR 92099403
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
TEXTAR 92099405
|
|
TRISCAN 812023175
|
|
TRUSTING DF857
|
|
VALEO 197337
|
|
ZIMMERMANN 400360800
|
|
ZIMMERMANN 400360820
|
| Mercedes S-CLASS (W220) | 224 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 204 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 197 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 245 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 245 коня | бензин |
