спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2012P |
| минимална дебелина | 9 mm |
| за номер артикул | M2012P |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 58,5 mm |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2012P
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2204230112
|
|
MERCEDES-BENZ 220423011264
|
|
APEC braking DSK2135
|
|
ATE 24011101531
|
|
BENDIX 562257B
|
|
BOSCH 0986478472
|
|
Brake ENGINEERING DI956036
|
|
BREMBO 08972910
|
|
CAR 142392
|
|
CIFAM 800525
|
|
DELPHI BG3725
49.18 €
-20%
39.34 €
|
|
FERODO DDF1675
88.93 €
-20%
71.14 €
|
|
FTE BS5209
|
|
GRAF DF29525
|
|
INTERBRAKE MR851P
|
|
JURID 562257J
72.65 €
-20%
58.12 €
|
|
METELLI 230525
|
|
MINTEX MDC1427
|
|
PAGID 50271PRO
|
|
PILENGA 5903
|
|
QUINTON HAZELL BDC5209
|
|
REMSA 686400
|
|
ROADHOUSE 686400
|
|
sbs 1815203365
39.37 €
-0%
39.37 €
|
|
TEXTAR 92099400
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
TRW DF4436
79.72 €
-20%
63.78 €
|
|
ZIMMERMANN 400360800
|
| Mercedes S-CLASS (W220) | 224 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 279 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 204 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 197 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 245 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 245 коня | бензин |
