спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 27238 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 290 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| материал | стомана |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 5,01 kg |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17609
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
A.B.S. 17609OE
|
|
ABE C42050ABE
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
AP 14928
|
|
APEC braking DSK2523
|
|
ASHIKA 6102231
|
|
ASHUKI 09933502
|
|
ATE 24011003201
|
|
BORG & BECK BBD4602
|
|
BOSCH 0986479448
|
|
BOSCH 0986479989
|
|
Brake ENGINEERING DI956422
|
|
BRECO BS7718
|
|
BREMBO 08A35410
|
|
BREMSI DBB409S
|
|
CAR 1421141
|
|
CAR HPD1141
|
|
CIFAM 800771
|
|
COMLINE ADC01135
|
|
DELPHI BG4051
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
DJ PARTS BD1426
|
|
Dr!ve+ DP1010110271
|
|
E.T.F. 190073
|
|
EUROBRAKE 58152045112
|
|
FARCOM 231124
|
|
FERODO DDF1409
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FERODO DDF14091
|
|
FOMAR Friction FO2825
|
|
fri.tech. BD1149
|
|
FTE BS7078
|
|
FTE BS7078B
|
|
GIRLING 6044464
|
|
HELLA 8DD355114371
|
|
HELLA 8DD355119021
|
|
HELLA PAGID 8DD355114371
|
|
HELLA PAGID 8DD355119021
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312053
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
IPS Parts IBP1295
|
|
JAPANPARTS DP231
|
|
JAPKO 61231
|
|
JP GROUP 4863201509
|
|
JURID 562431J
|
|
JURID 562431JC
|
|
KAGER 371072
|
|
KAISHIN CBR394
|
|
KAVO PARTS BR9431
|
|
KAVO PARTS BR9431C
|
|
KAWE 6108800
|
|
LPR T2039P
32.97 €
-20%
26.38 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406062000
|
|
MAGNETI MARELLI 360704013100
|
|
MAGNETI MARELLI 600000090720
|
|
MAPCO 45571
|
|
MASTER-SPORT 24011003201SETMS
|
|
MAXTECH 8612740000
|
|
MAXTECH 8612746060
|
|
MAXTECH 8612746880
|
|
MAXTECH 8612746980
|
|
MDR MRD2231
|
|
METELLI 230771
|
|
METZGER 6110455
|
|
MEYLE 30155230082
|
|
MGA D1687
|
|
MINTEX MDC1840
|
|
MOTAQUIP LVBD1232Z
|
|
NATIONAL NBD1454
|
|
NiBK RN1441
|
|
NIPPARTS J3312053
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
NK 2045112
|
|
NK 3145112
|
|
NPS T331A48
|
|
OPEN PARTS BDA234010
|
|
OPEN PARTS BDR234010
|
|
OPTIMAL BS8648
|
|
PAGID 54648
|
|
PROTECHNIC PRD5343
|
|
QH Benelux 58364
|
|
QH Talbros BDC5589
|
|
QUINTON HAZELL BDC5589
|
|
REMSA 6108800
|
|
ROADHOUSE 6108800
|
|
ROTINGER RT1695
|
|
ROTINGER RT1695T5
|
|
SAKURA 605203716
|
|
sbs 18152045112
39.99 €
-0%
39.99 €
|
|
sbs 18153145112
|
|
ST-TEMPLIN 0311028710
|
|
ST-TEMPLIN 0311028715
|
|
STARLINE PB1695C
|
|
SWAG 81927238
|
|
TEXTAR 92164800
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
TEXTAR 92164803
|
|
TRISCAN 812013192
|
|
TRISCAN 812013192C
|
|
TRUSTING DF1149
|
|
TRW DF4446
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
VAICO V7040012
|
|
VALEO 197348
|
|
VAN HECK RS9967
|
|
VILLAR 6282070
|
|
WOKING D6108800
|
|
ZIMMERMANN 590259300
|
|
TOYOTA 424310F010
|
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 116 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 177 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 136 коня | дизел |
