спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4475 |
| височина | 44,7 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър | 304,8 mm |
| кръг на дупките | 110 mm |
| мярка на резбата | 14,2 |
| брой на дупките | 7 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17611
|
|
ATE 24012801851
|
|
BENDIX 562303B
|
|
BENDIX 562303BC
|
|
BORG & BECK BBD4576
|
|
BOSCH 0986479325
|
|
Brake ENGINEERING DI956491
|
|
BREMBO 09939911
|
|
BREMBO 09939914
|
|
CAR 1421085
|
|
CAR HPD1085
|
|
DELPHI BG3963
116.41 €
-20%
93.13 €
|
|
FERODO DDF1512
177.93 €
-20%
142.34 €
|
|
FERODO DDF15121
|
|
FTE BS7105
|
|
FTE BS7105B
|
|
GIRLING 6044751
|
|
HELLA 8DD355113541
|
|
JURID 562303J
|
|
JURID 562303JC
|
|
LPR F2010V
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613454240
|
|
METELLI 230860
|
|
METELLI 230860C
|
|
MGA D1603
|
|
NK 202353
|
|
NK 312353
|
|
PAGID 54554
|
|
PILENGA V048
|
|
QUINTON HAZELL BDC5694
|
|
QUINTON HAZELL BSF5694
|
|
REMSA 6101710
|
|
TEXTAR 92155400
|
|
TEXTAR 92155403
|
|
TRISCAN 812015124
|
|
TRISCAN 812015124C
|
|
TRUSTING DF1238
62.62 €
-0%
62.62 €
|
|
ZIMMERMANN 230236800
|
|
ZIMMERMANN 230236820
|
|
FIAT 51757229
|
|
FIAT 517572290
|
| Fiat CROMA (194) | 136 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 150 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 200 коня | дизел |
