спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2010V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F2010V |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| брой на дупките | 5 |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| височина | 44,7 mm |
| диаметър | 305 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2010V
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
ATE 24012801851
|
|
BENDIX 562303B
|
|
BOSCH 0986479325
|
|
BREMBO 09939914
|
|
CAR 1421085
|
|
DELPHI BG3963
116.41 €
-20%
93.13 €
|
|
FERODO DDF1512
177.93 €
-20%
142.34 €
|
|
INTERBRAKE FT271V
|
|
JURID 562303J
|
|
PAGID 54554
|
|
PILENGA V048
|
|
QUINTON HAZELL BDC5694
|
|
REMSA 6101710
|
|
ROADHOUSE 6101710
|
|
sbs 1815202353
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
TEXTAR 92155400
|
|
TRW DF4475
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
ZIMMERMANN 230236800
|
|
FIAT 51757229
|
|
FIAT 517572290
|
| Fiat CROMA (194) | 136 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 150 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 200 коня | дизел |
