спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4556 |
| мярка на резбата | 13,1 |
| брой на дупките | 5 |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър | 316 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 46,5 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2104211112
|
|
MERCEDES-BENZ 210421111205
|
|
MERCEDES-BENZ 2104211412
|
|
MERCEDES-BENZ 2104211712
|
|
MERCEDES-BENZ 210421171264
|
|
MERCEDES-BENZ 2104212012
|
|
MERCEDES-BENZ A2104211112
|
|
MERCEDES-BENZ A210421111205
|
|
MERCEDES-BENZ A2104211412
|
|
MERCEDES-BENZ A2104211712
|
|
MERCEDES-BENZ A210421171264
|
|
MERCEDES-BENZ A2104212012
|
|
A.B.S. 16449
92.35 €
-20%
73.88 €
|
|
AP 24766V
|
|
APEC braking DSK2021
|
|
ATE 24012801261
|
|
ATE 24112801261
|
|
BENDIX 562097B
|
|
BORG & BECK BBD5122
|
|
BOSCH 0986478625
|
|
Brake ENGINEERING DI955549
|
|
BREMBO 09780811
|
|
CAR 142459
|
|
CAR HPD459
|
|
DELPHI BG3238
98.21 €
-20%
78.56 €
|
|
FERODO DDF964
104.2 €
-20%
83.36 €
|
|
FERODO DDF9641
|
|
FIRST LINE FBD1292
|
|
FTE BS4776
|
|
GIRLING 6045561
|
|
HELLA 8DD355104341
|
|
JURID 562097J
|
|
LPR M2731V
|
|
MAGNETI MARELLI 351285420500
|
|
MAPCO 15790
|
|
METZGER 24766V
|
|
MEYLE 0155212073
|
|
MEYLE 0155212073PD
|
|
MGA D1416
|
|
MINTEX MDC1280
|
|
NATIONAL NBD787
|
|
NK 203343
|
|
NK 313343
|
|
PAGID 52138
|
|
PEX 140813
|
|
QH Benelux 57706
|
|
QUINTON HAZELL BDC4776
|
|
QUINTON HAZELL BSF4776
|
|
REMSA 6112710
|
|
TEXTAR 92073100
85.42 €
-20%
68.34 €
|
|
TRISCAN 812023135
|
|
TRUSTING DF941
68.77 €
-0%
68.77 €
|
|
WOKING P646700
|
|
ZIMMERMANN 400143600
|
|
ZIMMERMANN 400143650
|
|
ZIMMERMANN 400143652
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 280 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 347 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C208) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
