спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF964 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 316 mm |
| височина | 46,5 mm |
| тегло | 19,71 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF964
104.2 €
-20%
83.36 €
|
|
FERODO DDF9641
|
|
MERCEDES-BENZ 2104211412
|
|
MERCEDES-BENZ 2104211712
|
|
MERCEDES-BENZ 2104212012
|
|
MERCEDES-BENZ A2104211412
|
|
MERCEDES-BENZ A2104211712
|
|
MERCEDES-BENZ A210421171264
|
|
APEC braking DSK2021
|
|
ATE 24012801261
|
|
ATE 428126
|
|
BENDIX 562097B
|
|
BOSCH 0986478625
|
|
Brake ENGINEERING 955549
|
|
Brake ENGINEERING DI955549
|
|
BREMBO 09780810
|
|
BREMBO 09780811
|
|
BREMBO 09780810
|
|
BREMBO 09780811
|
|
DELPHI BG3238
98.21 €
-20%
78.56 €
|
|
FERODO DDF9641
|
|
HP (ZEBRA) 57706
|
|
JURID 562097J
|
|
LPR M2731V
|
|
MAGNETI MARELLI 128542E
|
|
MAGNETI MARELLI 128542E
|
|
MGA D1416
|
|
MINTEX MDC1280
|
|
NATIONAL NBD787
|
|
NECTO WN1084
|
|
PAGID 52138
|
|
QH Benelux 57706
|
|
QUINTON HAZELL BDC4776
|
|
sbs 1815203343
100.76 €
-0%
100.76 €
|
|
TEXTAR 92073100
85.42 €
-20%
68.34 €
|
|
TEXTAR 98200073101
|
|
TRW DF4556
73.11 €
-20%
58.49 €
|
|
ZIMMERMANN 400143600
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 280 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C208) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
