спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4557 |
| височина | 65 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,5 mm |
| диаметър | 258 mm |
| мярка на резбата | 13,5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на барабана | 163 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16925
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
APEC braking DSK2130
|
|
ATE 24011002821
|
|
BENDIX 562256B
|
|
BENDIX 562256BC
|
|
BLUE PRINT ADG04371
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
BORG & BECK BBD5126
|
|
BOSCH 0986479U30
|
|
Brake ENGINEERING DI955890
|
|
CAR 142993
|
|
CAR HPD993
|
|
DBA DBA893
|
|
DELPHI BG3554
37.25 €
-20%
29.8 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23540
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
FERODO DDF1188
73.79 €
-20%
59.03 €
|
|
FERODO DDF11881
|
|
FIRST LINE FBD1352
|
|
GIRLING 6045574
|
|
HELLA 8DD355110681
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310906
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
JAPANPARTS DPW01
|
|
JURID 562256J
|
|
JURID 562256JC
|
|
LPR O1018P
|
|
MAPCO 25504
|
|
MINTEX MDC1399
|
|
NATIONAL NBD1003
|
|
NIPPARTS J3310906
30.77 €
-20%
24.62 €
|
|
NK 205005
|
|
NK 315005
|
|
PAGID 54289
|
|
QH Benelux 57857
|
|
QUINTON HAZELL BDC4765
|
|
QUINTON HAZELL BSF4765
|
|
REMSA 687200
|
|
SWAG 89923540
|
|
TEXTAR 92128900
|
|
TRISCAN 812021109
|
|
TRUSTING DF101
|
|
DAEWOO 96219485
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 136 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
