спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1188 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 64 mm |
| тегло | 9,09 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1188
73.79 €
-20%
59.03 €
|
|
FERODO DDF11881
|
|
APEC braking DSK2130
|
|
ATE 24011002821
|
|
ATE 410282
|
|
BENDIX 562256B
|
|
BENDIX 562256BC
|
|
BLUE PRINT ADG04371
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
Brake ENGINEERING 955890
|
|
Brake ENGINEERING DI955890
|
|
DELPHI BG3554
37.25 €
-20%
29.8 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23540
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
FERODO DDF11881
|
|
JURID 562256J
|
|
JURID 562256JC
|
|
MINTEX MDC1399
|
|
NATIONAL NBD1003
|
|
PAGID 54289
|
|
QH Benelux 57857
|
|
QUINTON HAZELL BDC4765
|
|
sbs 1815205005
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92128900
|
|
TRW DF4557
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
DAEWOO 96219485
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 136 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
