спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4690BS |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 82 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесен лагер |
| диаметър | 274 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17728
77.73 €
-20%
62.18 €
|
|
APEC braking DSK2233
|
|
ATE 24011101482
|
|
BENDIX 051436B
|
|
BENDIX 562368B
|
|
BENDIX 562377B
|
|
BORG & BECK BBD5794S
|
|
BOSCH 0986479277
|
|
BOSCH 0986479710
|
|
Brake ENGINEERING DI956713S
|
|
BREMBO 08A23810
|
|
BREMBO 08A23817
|
|
CAR 1421509
|
|
CAR 1421567
|
|
DELPHI BG3776
|
|
DELPHI BG9030RS
109.93 €
-20%
87.94 €
|
|
DELPHI BG9030RSC
116.26 €
-20%
93.01 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28156
104.3 €
-20%
83.44 €
|
|
FERODO DDF1656
116.64 €
-20%
93.31 €
|
|
FERODO DDF16561
|
|
FTE BS7087L
|
|
GIRLING 6046906
|
|
HELLA 8DD355116861
|
|
JURID 562368J
|
|
JURID 562377J
|
|
LPR R1009PC
|
|
METZGER 14939Y
|
|
METZGER 6110092
|
|
METZGER WMKF15579
|
|
METZGER WMKF15579S
|
|
MEYLE 16155230003
|
|
NK 203967
|
|
NK 313967
|
|
PAGID 55232
|
|
PEX 140835
|
|
PEX 140835N
|
|
PILENGA 5739
|
|
REMSA 6104820
|
|
RUVILLE 5585BD
|
|
SKF VKBD1009
|
|
SPIDAN 72162
112.8 €
-20%
90.24 €
|
|
SWAG 60928156
|
|
TEXTAR 92223200
|
|
TRISCAN 812025143
|
|
TRUSTING DF1481A
97.83 €
-0%
97.83 €
|
|
VALEO 186720
|
|
VALEO 186852
|
|
VALEO 186895
|
|
VALEO 197000
|
|
VALEO 197311
|
|
ZIMMERMANN 470242200
|
|
RENAULT 7701208230
|
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 113 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 131 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 131 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 116 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 103 коня | дизел |
