спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9030RS |
| диаметър | 274 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 30 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 82,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17728C
144.83 €
-20%
115.86 €
|
|
APEC braking DSK2398
|
|
ATE 24011101482
|
|
ATE 24O111O1482
|
|
BENDIX 562368B
|
|
BOSCH 0986479277
|
|
BOSCH O986479277
|
|
Brake ENGINEERING DI956713S
|
|
BREMBO 08A23817
|
|
BREMBO O8A23817
|
|
BRT Bearings PWK0788
|
|
BRT Bearings PWKO788
|
|
COMLINE ADC3008
122.73 €
-20%
98.18 €
|
|
COMLINE ADC3OO8
|
|
FERODO DDF1656
116.64 €
-20%
93.31 €
|
|
JURATEK REN177C
|
|
MINTEX MDC2201
|
|
MINTEX MDC22O1
|
|
NK 203946
|
|
NK 2O3946
|
|
PILENGA 5753K2
|
|
ROADHOUSE 6104820
|
|
ROADHOUSE 61O482O
|
|
sbs 1815203946
98.57 €
-0%
98.57 €
|
|
sbs 18152O3946
|
|
SKF VKBD1009
|
|
SKF VKBD1OO9
|
|
SNR KF15579U
|
|
TEXTAR 92223200
|
|
TEXTAR 922232OO
|
|
TRW DF4690BS
146.74 €
-20%
117.39 €
|
|
TRW DF469OBS
|
|
VALEO 186852
|
|
ZIMMERMANN 470242200
|
|
ZIMMERMANN 47O2422OO
|
|
RENAULT 7701208230
|
|
RENAULT 77O12O823O
|
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 113 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 131 коня | дизел |
