спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4691 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър | 280 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| мярка на резбата | 13,8 |
| минимална дебелина | 11 mm |
| височина | 45 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17448
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
AP 14862
|
|
APEC braking DSK2402
|
|
ATE 24011201601
|
|
BENDIX 562201B
|
|
BENDIX 562201BC
|
|
BORG & BECK BBD4531
|
|
BOSCH 0986479195
|
|
Brake ENGINEERING DI956678
|
|
BREMBO 08946510
|
|
CAR 1421254
|
|
DELPHI BG3992
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
FERODO DDF1295
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
FERODO DDF12951
|
|
GIRLING 6046914
|
|
HELLA 8DD355115811
|
|
JURID 562201J
|
|
JURID 562201JC
|
|
LPR R1016P
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353614033540
|
|
METELLI 230585
|
|
METELLI 230585C
|
|
METZGER 14862
|
|
MGA D1573
|
|
NK 203941
|
|
NK 313941
|
|
PAGID 54812
|
|
PAGID 54812PRO
|
|
PILENGA 5738
|
|
QH Benelux 58131
|
|
QUINTON HAZELL BDC5385
|
|
QUINTON HAZELL BSF5385
|
|
REMSA 6117600
|
|
TEXTAR 92181203
|
|
TRISCAN 812025137
|
|
TRUSTING DF1143
46.07 €
-0%
46.07 €
|
|
VALEO 186786
112.94 €
-20%
90.35 €
|
|
ZIMMERMANN 470244020
|
|
RENAULT 7701207227
|
|
RENAULT 8671019318
|
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 84 коня | дизел |
