спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186786 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 280,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 45,1 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO D603
|
|
A.B.S. 17448
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
A.B.S. 17448OE
|
|
ATE 24011201601
|
|
BENDIX 562201B
|
|
BOSCH 0986479195
|
|
BOSCH 0986479195
|
|
BOSCH 986479195
|
|
BREMBO 08946510
|
|
BREMBO 8946510
|
|
DELPHI BG3992
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
FERODO DDF1295
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
JURID 562201J
|
|
LPR R1016P
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6046914
|
|
METELLI 230585
|
|
MGA D1573
|
|
MOTAQUIP LVBD1192
|
|
MOTAQUIP VBD1192
|
|
NK 1815203941
|
|
PILENGA 5738
|
|
QUINTON HAZELL BDC5385
|
|
QUINTON HAZELL BSF5385
|
|
REMSA 6117600
|
|
ROADHOUSE 6117600
|
|
sbs 1815203941
39.37 €
-0%
39.37 €
|
|
TRIPLE FIVE YH1655
|
|
TRW DF4691
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
RENAULT 7701207227
|
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 84 коня | дизел |
