спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4757S |
| минимална дебелина | 28 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| диаметър | 345 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15,3 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 46,3 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2410
|
|
ATE 24013001191
|
|
ATE 24113001191
|
|
BENDIX 562289B
|
|
BENDIX 562389B
|
|
BENDIX 562389BC
|
|
BORG & BECK BBD5806S
|
|
BOSCH F026A06861
|
|
Brake ENGINEERING DI956602S
|
|
BREMBO 09A81510
|
|
BREMBO 09A81511
|
|
CAR 1421133
|
|
CAR HPD1133
|
|
DELPHI BG9003
120.47 €
-20%
96.38 €
|
|
FERODO DDF1166C
191.11 €
-20%
152.89 €
|
|
FERODO DDF1661
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
FERODO DDF16611
|
|
FERODO DDF1661C
|
|
FERODO DDF1661C1
|
|
FERODO DDF1705
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
FERODO DDF17051
|
|
FERODO DDF1705C1
|
|
FIRST LINE FBD1699
|
|
GIRLING 6047575
|
|
HELLA 8DD355112371
|
|
HELLA 8DD355112381
|
|
JURID 562289J
|
|
JURID 562389J
|
|
JURID 562389JC
|
|
LEMFÖRDER 3086201
|
|
METELLI 231400C
|
|
MEYLE 1155211121
|
|
MEYLE 1155211121PD
|
|
NK 2047112
|
|
NK 3147112
|
|
PAGID 54439
|
|
PAGID 54439PRO
|
|
PILENGA V227
|
|
QH Benelux 58319
|
|
REMSA 6139210
|
|
TEXTAR 92143900
105.69 €
-20%
84.55 €
|
|
TEXTAR 92143903
|
|
TEXTAR 92143905
|
|
TRISCAN 8120291015
|
|
TRISCAN 8120291015C
|
|
TRUSTING DF993
|
|
ZIMMERMANN 100332620
|
|
AUDI 8E0615301K
|
|
AUDI 8E0615301T
|
| Audi A4 (8E2, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 344 коня | бензин |
