спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9003 |
| диаметър | 345 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 46,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17633
|
|
APEC braking DSK2410
|
|
APEC braking DSK241O
|
|
BENDIX 562289B
|
|
Brake ENGINEERING DI956602
|
|
Brake ENGINEERING DI956602S
|
|
Brake ENGINEERING DI9566O2
|
|
Brake ENGINEERING DI9566O2S
|
|
BREMBO 09A81510
|
|
BREMBO 09A81511
|
|
BREMBO O9A81511
|
|
BREMBO O9A8151O
|
|
CAR 1421133
|
|
FERODO DDF1661
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
fri.tech. DF993
|
|
HP (ZEBRA) 58319
|
|
JURID 562289J
|
|
KAWE 38649
|
|
MEYLE 1155211121
|
|
MINTEX MDC2256
|
|
NK 2047112
|
|
NK 2O47112
|
|
OPTIMAL BS8052
|
|
OPTIMAL BS8O52
|
|
PAGID 54439
|
|
PILENGA V227
|
|
sbs 18152047112
67.33 €
-0%
67.33 €
|
|
sbs 18152O47112
|
|
TRUSTING DF993
|
|
TRW DF4757S
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
AUDI 8E0615301K
|
|
AUDI 8E0615301T
|
|
AUDI 8EO6153O1K
|
|
AUDI 8EO6153O1T
|
| Audi A4 (8E2, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 200 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 204 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 200 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 204 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 233 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 233 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 233 коня | дизел |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 204 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8K5, B8) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8K5, B8) | 240 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8K5, B8) | 211 коня | бензин |
