спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4824 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 252 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 40 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 12,7 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93192978
|
|
VAUXHALL 95513700
|
|
APEC braking DSK2505
|
|
ATE 24012002111
|
|
BENDIX 562456B
|
|
BENDIX 562456BC
|
|
BLUE PRINT ADK84321
28.85 €
-20%
23.08 €
|
|
BORG & BECK BBD4537
|
|
BOSCH 0986479308
|
|
BOSCH 0986479975
|
|
BOSCH 0986479B98
|
|
BOSCH 0986BB4361
|
|
BOSCH F026A06806
|
|
Brake ENGINEERING DI956427
|
|
BREMBO 09A27111
|
|
BREMBO 09A27114
|
|
CAR 1421255
|
|
CAR HPD1255
|
|
DELPHI BG4049
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28435
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FERODO DDF1520
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
FERODO DDF15201
|
|
FERODO DDF1520C
|
|
FIRST LINE FBD1590
|
|
FTE BS7108
|
|
GIRLING 6048241
|
|
HELLA 8DD355112971
|
|
HELLA 8DD355112981
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308020
48.02 €
-20%
38.42 €
|
|
JURID 562456J
|
|
JURID 562456JC
71.89 €
-20%
57.51 €
|
|
METELLI 230908
|
|
METZGER 6100210
|
|
MEYLE 33155210004
|
|
MINTEX MDC1756
|
|
NK 205214
|
|
NK 315214
|
|
PAGID 54489
|
|
PAGID 54489PRO
|
|
QH Benelux 58355
|
|
QUINTON HAZELL BDC5701
|
|
QUINTON HAZELL BSF5701
|
|
REMSA 6100210
|
|
SWAG 84928435
|
|
TEXTAR 92148900
|
|
TEXTAR 92148903
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
TRISCAN 812069115
|
|
TRUSTING DF1062
|
|
VALEO 197066
91.02 €
-20%
72.81 €
|
|
ZIMMERMANN 540249100
|
|
ZIMMERMANN 540249120
|
|
ZIMMERMANN 540249152
|
|
OPEL 4700455
|
|
OPEL 4708241
|
|
OPEL 93192978
|
|
OPEL 95513700
|
|
SUZUKI 5531162J00
|
|
SUZUKI 5531162J01
|
|
SUZUKI 5531162J02000
|
|
SUZUKI 5531162J10
|
| Suzuki SPLASH | 94 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 94 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Suzuki SPLASH | 68 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 102 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 125 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 65 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 86 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
