спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 29982 |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 259 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| материал | стомана |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| тегло | 3,3 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17750
|
|
A.B.S. 17750OE
|
|
ABE C42079ABE
23.62 €
-20%
18.9 €
|
|
AP 14960
|
|
APEC braking DSK2525
|
|
ASHIKA 6102232
|
|
ASHUKI 09939502
|
|
ATE 24010901561
|
|
BORG & BECK BBD4561
|
|
BOSCH 0986479420
|
|
BOSCH 0986AB5259
|
|
BOSCH 0986AB5587
|
|
Brake ENGINEERING DI956410
|
|
BRECO BS7751
|
|
BREMBO 08A53410
|
|
BREMSI DBB781S
|
|
BSF 11665
|
|
CAR 1421301
|
|
CIFAM 8001013
|
|
COMLINE ADC01127
30.44 €
-20%
24.35 €
|
|
DELPHI BG4055
34.73 €
-20%
27.78 €
|
|
DENCKERMANN B130272
|
|
DJ PARTS BD1989
|
|
E.T.F. 191621
|
|
EUROBRAKE 58152045109
|
|
FARCOM 231093
|
|
FERODO DDF1781
60.11 €
-20%
48.09 €
|
|
FERODO DDF17811
|
|
FOMAR Friction FO2821
|
|
fri.tech. BD1154
|
|
FTE BS7143
|
|
FTE BS7143B
|
|
GIRLING 6048324
|
|
HELLA 8DD355113601
|
|
HELLA PAGID 8DD355113601
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312061
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
IPS Parts IBP1296
|
|
JAPANPARTS DP232
|
|
JAPKO 61232
|
|
JP GROUP 4863201109
|
|
JURID 562451J
|
|
JURID 562451JC
|
|
KAGER 371204
|
|
KAISHIN CBR411
|
|
KAVO PARTS BR9465
|
|
KAVO PARTS BR9465C
|
|
KAWE 6100400
|
|
LPR T2033P
|
|
MAGNETI MARELLI 360406095100
|
|
MAGNETI MARELLI 600000090770
|
|
MAPCO 25233
|
|
MASTER-SPORT 24010901561SETMS
|
|
MDR MRD2232
|
|
METELLI 231013
|
|
METZGER 6110495
|
|
MEYLE 30155230035
|
|
MGA D1850
|
|
MINTEX MDC2060
|
|
MOTAQUIP LVBD1216Z
|
|
NATIONAL NBD1724
|
|
NiBK RN1310
|
|
NIPPARTS N3312059
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
NK 2045109
|
|
NK 3145109
|
|
NPS T331A51
|
|
OPEN PARTS BDA229310
|
|
OPEN PARTS BDR229310
|
|
OPTIMAL BS8914
|
|
PAGID 54563
|
|
PILENGA 5488
|
|
PROTECHNIC PRD5241
29.3 €
-0%
29.3 €
|
|
QH Benelux 58357
|
|
QH Talbros BDC5555
|
|
QUINTON HAZELL BDC5555
|
|
REMSA 6100400
|
|
ROADHOUSE 6100400
|
|
ROTINGER RT1681
|
|
ROTINGER RT1681T5
|
|
sbs 18152045109
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
sbs 18153145109
|
|
ST-TEMPLIN 0311029120
|
|
ST-TEMPLIN 0311029125
|
|
STELLOX 60201470SX
|
|
SWAG 81929982
|
|
TEXTAR 92156300
|
|
TRISCAN 8120131016
|
|
TRISCAN 8120131016C
|
|
TRUSTING DF1154
|
|
TRW DF4832
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VAICO V7040010
|
|
VALEO 197113
|
|
VAN HECK RS2128
|
|
WOKING D6100400
|
|
ZIMMERMANN 590280620
|
|
TOYOTA 4243152080
|
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 90 коня | дизел |
