спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4880 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 65 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 13 |
| диаметър на барабана | 168 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16928
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
ATE 24011007141
|
|
BLUE PRINT ADG04326
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
BORG & BECK BBD4187
|
|
BOSCH 0986479220
|
|
BOSCH 0986479S75
|
|
Brake ENGINEERING DI955871
|
|
CAR 142349
|
|
CAR HPD349
|
|
DELPHI BG3615
48.55 €
-20%
38.84 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23542
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO DDF1187
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
FERODO DDF11871
|
|
FIRST LINE FBD1170
|
|
FTE BS5008
|
|
GIRLING 6048804
|
|
HELLA 8DD355110691
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310905
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
JAPANPARTS DPW00
|
|
LPR O1010P
|
|
METELLI 230595
|
|
MINTEX MDC1389
|
|
NIPPARTS J3310905
34.05 €
-20%
27.24 €
|
|
NK 205007
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
NK 315007
|
|
PAGID 54290
|
|
QUINTON HAZELL BDC5008
|
|
REMSA 687300
|
|
sbs 1815205007
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
SWAG 89923542
|
|
TEXTAR 92129000
|
|
TEXTAR 98200129001
|
|
TRISCAN 812021107
|
|
TRUSTING DF108
35.24 €
-0%
35.24 €
|
|
CHEVROLET 96312560
|
|
DAEWOO 96312560
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 90 коня | бензин |
| Chevrolet ASTRA седан | 116 коня | бензин |
| Chevrolet ZAFIRA (F75) | 136 коня | бензин |
