спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4887 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 234 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 41 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 13,2 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17076
38.37 €
-20%
30.69 €
|
|
ATE 24011601201
|
|
ATE 24011601301
|
|
BENDIX 562814BC
|
|
BENDIX 562859BC
|
|
BLUE PRINT ADD64322
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
BORG & BECK BBD4145
|
|
BOSCH 0986479352
|
|
BOSCH 0986479592
|
|
BOSCH 0986479C18
|
|
BOSCH 0986AB5127
|
|
BOSCH 0986AB6393
|
|
BOSCH 0986AB9605
|
|
Brake ENGINEERING DI955886
|
|
BREMBO 09A23610
|
|
BREMBO 09A42110
|
|
CAR 142351
|
|
CAR HPD351
|
|
DELPHI BG3555
51 €
-20%
40.8 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28443
26.83 €
-20%
21.47 €
|
|
FERODO DDF1394
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
FERODO DDF13941
|
|
FIRST LINE FBD1107
|
|
FTE BS5195
|
|
GIRLING 6048871
|
|
HELLA 8DD355110701
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306023
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
LPR T2034V
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
METELLI 231138C
|
|
METZGER 695410
|
|
MEYLE 39155210004
|
|
MINTEX MDC1400
|
|
NIPPARTS J3306023
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
NK 205111
|
|
NK 315111
|
|
PAGID 54291
|
|
PEX 140770
|
|
PILENGA V453
|
|
QUINTON HAZELL BDC5195
|
|
REMSA 6135510
|
|
REMSA 695410
|
|
sbs 1815205111
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
SWAG 88928443
|
|
TEXTAR 92129100
|
|
TEXTAR 98200129101
|
|
TRISCAN 812041110
|
|
TRUSTING DF103
|
|
VALEO 197380
|
|
DAIHATSU 4351297202
|
|
DAIHATSU 4351297202000
|
|
DAIHATSU 43512B1050
|
|
DAIHATSU 43512B1050000
|
|
SUBARU 43512B1050
|
| Daihatsu SIRION (M1) | 56 коня | бензин |
| Daihatsu MOVE (L6_, L9_) | 55 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 56 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 102 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 102 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu CUORE VI (L251, L250_, L260_) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 70 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE (L2_) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu TREVIS | 58 коня | бензин |
| Daihatsu CUORE VII (L275_, L285_) | 70 коня | бензин |
| Subaru JUSTY IV | 69 коня | бензин |
