спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205111 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,3 kg |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 41 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17076
38.37 €
-20%
30.69 €
|
|
ATE 24011601201
|
|
BORG & BECK BBD4145
|
|
BOSCH 0986479352
|
|
DELPHI BG3555
51 €
-20%
40.8 €
|
|
EUROBRAKE 5815205111
|
|
FERODO DDF1394
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
FIRST LINE FBD1107
|
|
FTE BS5195
|
|
HELLA PAGID 8DD355110701
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306023
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
MINTEX MDC1400
|
|
PAGID 54291
|
|
PILENGA V453
|
|
QUINTON HAZELL BDC5195
|
|
sbs 1815205111
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
TEXTAR 92129100
|
|
TRISCAN 812041110
|
|
TRUSTING DF103
|
|
TRW DF4887
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
DAIHATSU 4351297202
|
|
DAIHATSU 4351297202000
|
|
DAIHATSU 43512BZ030
|
| Daihatsu SIRION (M1) | 56 коня | бензин |
| Daihatsu MOVE (L6_, L9_) | 55 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 56 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 102 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 102 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 129 коня | бензин |
| Daihatsu CUORE VI (L251, L250_, L260_) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE (L2_) | 58 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 103 коня | бензин |
