спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4908 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 282 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 47,2 mm |
| центриращ диаметър | 64,2 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 12,7 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16172
67.76 €
-20%
54.21 €
|
|
ATE 24012301061
|
|
BLUE PRINT ADH24335
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
BORG & BECK BBD5090
|
|
BOSCH 0986478681
|
|
Brake ENGINEERING DI955873
|
|
BREMBO 9675210
|
|
DELPHI BG3589
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
FERODO DDF1189
78.31 €
-20%
62.64 €
|
|
FERODO DDF11891
|
|
FIRST LINE FBD1025
|
|
FTE BS5211
|
|
GIRLING 6049081
|
|
GRAF DF29344
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3304035
55.09 €
-20%
44.07 €
|
|
JURID 561993J
|
|
LPR H1003V
|
|
MEYLE 31155210019PD
|
|
MINTEX MDC1254
|
|
NIPPARTS J3304035
51.76 €
-20%
41.41 €
|
|
NK 202620
|
|
QUINTON HAZELL BDC5211
|
|
REMSA 6115310
|
|
sbs 1815202620
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
TRISCAN 812040128
|
|
TRUSTING DF880
|
|
HONDA 45251ST3E60
|
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 169 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 169 коня | бензин |
