спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1189 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 12,68 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1189
78.31 €
-20%
62.64 €
|
|
FERODO DDF11891
|
|
ATE 24012301061
|
|
ATE 24012301061
|
|
ATE 423106
|
|
BLUE PRINT ADH24342
|
|
Brake ENGINEERING 955873
|
|
Brake ENGINEERING DI955873
|
|
DELPHI BG3589
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
FERODO DDF11891
|
|
MINTEX MDC1254
|
|
NATIONAL NBD841
|
|
QH Benelux 57491
|
|
QUINTON HAZELL BDC5211
|
|
QUINTON HAZELL BDC5211P
|
|
sbs 1815202620
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
TRW DF4908
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
HONDA 45251ST3E60
|
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 169 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 169 коня | бензин |
