спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4931 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 60,3 mm |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 12,6 |
| диаметър на барабана | 168 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 5105515AA
|
|
A.B.S. 17961
|
|
ATE 24011003631
|
|
BENDIX 562857BC
|
|
BORG & BECK BBD4819
|
|
BOSCH 0986479A39
|
|
BOSCH 0986479R05
|
|
Brake ENGINEERING DI956835
|
|
BREMBO 08A11430
|
|
BREMBO 08A11431
|
|
CAR 1421477
|
|
DELPHI BG4179
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
FERODO DDF1762
72.26 €
-20%
57.8 €
|
|
FERODO DDF17621
|
|
FERODO DDF1762C
|
|
FERODO DDF1762C1
|
|
FTE BS7314
|
|
GIRLING 6049314
|
|
METELLI 231346C
|
|
METZGER 6102500
|
|
NK 209330
|
|
REMSA 6102500
|
|
RUVILLE BRR112210
|
|
TEXTAR 92202903
|
|
TRISCAN 8120101054
|
|
TRUSTING DF1420
38.3 €
-0%
38.3 €
|
|
CHRYSLER 5105515AA
|
|
JEEP 5105515AA
|
| Chrysler SEBRING (JS) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 163 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 163 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 156 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 136 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 140 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 140 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 170 коня | пропан-бутан |
| Chrysler SEBRING (JS) | 156 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING (JS) | 140 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 136 коня | дизел |
