спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4955S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 354 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 74,8 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| мярка на резбата | 16,7 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17843
87.03 €
-20%
69.62 €
|
|
ATE 24011201681
|
|
ATE 24111201681
|
|
BENDIX 562558BC
|
|
BLUE PRINT ADJ134322
79.73 €
-20%
63.79 €
|
|
BORG & BECK BBD5820S
|
|
BOSCH 0986479612
|
|
BOSCH F026A07514
|
|
BREMBO 08855420
|
|
BREMBO 08855421
|
|
CAR 1421264
|
|
DELPHI BG4066
65.05 €
-20%
52.04 €
|
|
FERODO DDF1518
80.5 €
-20%
64.4 €
|
|
FERODO DDF15181
|
|
FIRST LINE FBD1787
|
|
fri.tech. DF143
|
|
FTE BS7296
|
|
GIRLING 6049555
|
|
HELLA 8DD355115171
|
|
JAPANPARTS DPL04
|
|
JURID 562558JC
|
|
LPR A4003P
|
|
MEYLE 53155230006PD
|
|
MGA D1620
|
|
MINTEX MDC1888
|
|
PAGID 54741
|
|
PILENGA 5443
|
|
REMSA 6138100
|
|
ROADHOUSE 6138100
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01607
|
|
TEXTAR 92174100
|
|
TEXTAR 98200174101
|
|
TRISCAN 812017136
|
|
TRUSTING DF143
|
|
TRUSTING DF1518
|
|
VALEO 197017
162.1 €
-20%
129.68 €
|
|
ZIMMERMANN 450520120
|
|
LAND ROVER SDB000211
|
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 286 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 177 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 396 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 306 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 272 коня | дизел |
