спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6005 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| мярка на резбата | 15,3 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 36 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17692
69.76 €
-20%
55.81 €
|
|
ATE 24012202201
|
|
ATE 24112202201
|
|
BENDIX 562510BC
|
|
BORG & BECK BBD4548
|
|
Brake ENGINEERING DI956603
|
|
BREMBO 09A81410
|
|
BREMBO 09A81411
|
|
CAR 1421135
|
|
CAR HPD1135
|
|
DELPHI BG3997
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
FERODO DDF1889C
96.85 €
-20%
77.48 €
|
|
FERODO DDF1889C1
|
|
GIRLING 6060052
|
|
HELLA 8DD355111821
|
|
HELLA 8DD355111831
|
|
JURID 562510JC
|
|
LEMFÖRDER 3086301
|
|
MEYLE 1155231122PD
|
|
MINTEX MDC1991
|
|
NK 2047113
|
|
NK 3147113
|
|
PAGID 54371
|
|
PAGID 54371PRO
|
|
REMSA 6101210
|
|
sbs 18152047113
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92137100
|
|
TEXTAR 92137103
|
|
TEXTAR 92137105
|
|
TRISCAN 8120291008
|
|
TRISCAN 8120291008C
|
|
TRUSTING DF1092
42.32 €
-0%
42.32 €
|
|
ZIMMERMANN 100331620
|
|
ZIMMERMANN 100331652
|
|
AUDI 8E0615601K
|
|
AUDI 8E0615601R
|
| Audi A4 (8E2, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 204 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 344 коня | бензин |
