спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 18152047113 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 6,08 kg |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 6,06 kg |
| диаметър | 300 mm |
| височина | 36,4 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17692
69.76 €
-20%
55.81 €
|
|
ATE 24012202201
|
|
DELPHI BG3997
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
EUROBRAKE 58152047113
|
|
FERODO DDF1889C
96.85 €
-20%
77.48 €
|
|
HELLA PAGID 8DD355111831
|
|
LEMFÖRDER 3086301
|
|
MINTEX MDC1991
|
|
PAGID 54371
|
|
QUINTON HAZELL BDC5706
|
|
sbs 18152047113
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92137103
|
|
TRISCAN 8120291008
|
|
TRUSTING DF1092
42.32 €
-0%
42.32 €
|
|
TRW DF6005
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
ZIMMERMANN 100331600
|
|
AUDI 8E0615601K
|
|
VAG 8E0615601R
|
| Audi A4 (8E2, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A3 Limousine (8VS) | 150 коня | дизел |
