спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADB114311 |
| дебелина на спирачния диск | 21,9 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 45,2 mm |
| външен диаметър | 294 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| тегло | 6,51 kg |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18148
|
|
ABE C3B050ABE
51.13 €
-20%
40.9 €
|
|
APEC braking DSK2996
|
|
ATE 24012202711
|
|
BORG & BECK BBD5337
|
|
BOSCH 0986479725
|
|
Brake ENGINEERING DI956985
|
|
BSF 11823V
|
|
CAR 1421702
|
|
CIFAM 8001408C
|
|
COMLINE ADC1775V
|
|
DELPHI BG4668C
65.74 €
-20%
52.6 €
|
|
E.T.F. 192813
|
|
EUROBRAKE 58152015113
|
|
FEBI BILSTEIN 43860
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FERODO DDF2122C
136 €
-20%
108.8 €
|
|
FERODO DDF2122C1
|
|
FREMAX BD2898
|
|
fri.tech. BD1452
|
|
FTE BS7348
|
|
GIRLING 6061361
|
|
JURID 562708JC
|
|
KAWE 6143910
|
|
LPR B2065V
|
|
MALÒ 1110398
|
|
MAXTECH 8730770000
|
|
MAXTECH 8730776060
|
|
MAXTECH 8730776880
|
|
MAXTECH 8730776980
|
|
METELLI 231408C
|
|
METZGER 6110692
|
|
METZGER 6143910
|
|
MEYLE 3155210017PD
|
|
MGA D2028
|
|
MINTEX MDC2706
|
|
MOTAQUIP LVBD1649
|
|
NATIONAL NBD1834
|
|
NK 2015113
|
|
NK 3115113
|
|
OPEN PARTS BDR260920
|
|
PAGID 55778
|
|
PILENGA V478
|
|
QUINTON HAZELL BDC6070
|
|
REMSA 6143910
|
|
ROADHOUSE 6143910
|
|
sbs 18152015113
|
|
sbs 18153115113
|
|
SWAG 11943860
|
|
TEXTAR 92277805
|
|
TRISCAN 8120111036C
|
|
TRUSTING DF1452
|
|
TRW DF6136
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
TRW DF8001
|
|
VAICO V2080096
|
|
WOKING D6143910
|
|
ZIMMERMANN 150348520
|
|
ZIMMERMANN 150348552
|
|
MINI 34119804828
|
|
MINI 34119811537
|
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
