спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6306 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 286 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| височина | 61,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| диаметър на барабана | 190 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18156
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
ABE C47007ABE
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
ASHIKA 6107708
|
|
ATE 24011003661
|
|
BENDIX 562660BC
|
|
BLUE PRINT ADS74333
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
BORG & BECK BBD4756
|
|
BOSCH 0986479150
|
|
BOSCH 0986479A10
|
|
Brake ENGINEERING DI956848
|
|
CAR 1421618
|
|
DELPHI BG4158
91.52 €
-20%
73.22 €
|
|
DJ PARTS BD2109
|
|
fri.tech. DF1436
|
|
GIRLING 6063064
|
|
HELLA 8DD355116421
|
|
HELLA PAGID 8DD355116421
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3317007
55.88 €
-20%
44.7 €
|
|
JAPANPARTS DP708
|
|
JAPKO 61708
|
|
JURID 562660JC
73.87 €
-20%
59.1 €
|
|
KAVO PARTS BR8226
|
|
LPR S4003P
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
METELLI 231337C
|
|
METZGER 6141500
|
|
MINTEX MDC2209
|
|
NIPPARTS N3317008
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
NK 204418
|
|
NK 314418
|
|
OPEN PARTS BDR254110
|
|
PAGID 55000
|
|
QUINTON HAZELL BDC5788
|
|
REMSA 6141500
|
|
ROADHOUSE 6141500
|
|
TEXTAR 92200000
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
TRISCAN 812068117
|
|
TRUSTING DF1436
|
|
VALEO 197570
|
|
ZIMMERMANN 530246520
|
|
SUBARU 26700FG000
|
|
TOYOTA SU00300639
|
| Subaru FORESTER (SH) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 171 коня | бензин |
| Toyota GT 86 купе (ZN6_) | 200 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 107 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 107 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 147 коня | дизел |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 260 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru BRZ | 200 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 173 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 173 коня | бензин |
