спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186529 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 239,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| височина | 43 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16299
26.31 €
-20%
21.05 €
|
|
A.B.S. 16299OE
|
|
A.B.S. 16299S
|
|
ATE 24011201411
|
|
ATE 24031201411
|
|
BENDIX 562038B
|
|
BOSCH 0986478856
|
|
BOSCH 0986478856
|
|
BOSCH 0986AB6104
|
|
BOSCH 986478856
|
|
BOSCH 986AB6104
|
|
BREMBO 08690314
|
|
BREMBO 08690375
|
|
BREMBO 8690314
|
|
BREMBO 8690375
|
|
DELPHI BG3055
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
DEX DF140
|
|
FERODO DDF845
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
FERODO DRF845
|
|
FTE BS4577
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3303066
|
|
JURID 562038J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
LPR F1531P
25.58 €
-20%
20.46 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6027523
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2752
|
|
METELLI 230377
|
|
MGA D1177
|
|
MGA D969
|
|
MINTEX MDC844
|
|
MOTAQUIP LVBD803
|
|
MOTAQUIP VBD803
|
|
NIPPARTS J3303066
29.99 €
-20%
23.99 €
|
|
NK 1815202543
|
|
NPS M330A68
|
|
PAGID 51034
|
|
PILENGA 5280
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
QUINTON HAZELL 642700
|
|
QUINTON HAZELL BDC4577
|
|
QUINTON HAZELL BSF4577
|
|
REMSA 642700
|
|
ROADHOUSE 642700
|
|
ROULUNDS RUBBER D2258
|
|
sbs 1815202543
22.53 €
-0%
22.53 €
|
|
TEXTAR 92075300
56.98 €
-20%
45.58 €
|
|
TEXTAR 982000753
|
|
TEXTAR 98200075301
|
|
TRIPLE FIVE ADC3248
|
|
TRIPLE FIVE E169039
|
|
TRIPLE FIVE YH1217
|
|
TRUSTING DF140
|
|
TRW DF2752
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
FORD 1013581
|
|
FORD 1112542
|
|
MAZDA 1E0333251
|
|
MAZDA 1E0333251
|
|
MAZDA 1E0433251
|
|
MAZDA 1E0433251
|
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | дизел |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 50 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 75 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 50 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 60 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 49 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 52 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 70 коня | бензин |
