спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1531P |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| центриращ диаметър | 63 mm |
| спирачна система | SUMITOMO |
| за номер артикул | F1531P |
| диаметър | 239,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 43 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1531P
25.58 €
-20%
20.46 €
|
|
APEC braking DSK253
|
|
ATE 24011201411
|
|
BENDIX 562038B
|
|
BOSCH 0986478856
|
|
BRADI 1174914
|
|
Brake ENGINEERING DI955615
|
|
BRECO BS7522
|
|
BREMBO 08690314
|
|
CAR 142243
|
|
CIFAM 800377
|
|
DELPHI BG3055
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
FERODO DDF845
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
FREMAX BD1063
|
|
fri.tech. DF140
|
|
GRAF DF29377
|
|
INTERBRAKE FR531P
|
|
JURID 562038J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
KWP 129377
|
|
METELLI 230377
|
|
MINTEX MDC844
|
|
OPEN PARTS BDA166010
|
|
PAGID 51034PRO
|
|
PILENGA 5280
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC4577
|
|
REMSA 642700
|
|
ROADHOUSE 642700
|
|
sbs 1815202543
22.53 €
-0%
22.53 €
|
|
TEXTAR 92075300
56.98 €
-20%
45.58 €
|
|
TRUSTING DF140
|
|
TRW DF2752
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
URPA 101435
|
|
VALEO 186529
61.39 €
-20%
49.11 €
|
|
VILLAR 6280322
|
|
ZIMMERMANN 250134100
|
|
FORD 1013581
|
|
FORD 1019598
|
|
FORD 1112542
|
|
FORD 96FX1125AB
|
|
FORD 96FX1125BA
|
|
MAZDA 1E0333251
|
|
MAZDA 1E0333251A
|
|
MAZDA 1E0433251
|
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | дизел |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 50 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 75 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 90 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 90 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 50 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 60 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 49 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 52 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 52 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 65 коня | бензин |
