спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186731 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 325 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| височина | 52,7 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17025
75.74 €
-20%
60.59 €
|
|
A.B.S. 17025OE
|
|
A.B.S. 17025S
|
|
ATE 24012501381
|
|
ATE 24032501381
|
|
ATE 24112501381
|
|
BENDIX 562188B
|
|
BOSCH 0986478012
|
|
BOSCH 0986478012
|
|
BOSCH 986478012
|
|
BREMBO 09895210
|
|
BREMBO 09895211
|
|
BREMBO 09895275
|
|
BREMBO 9895210
|
|
BREMBO 9895211
|
|
BREMBO 9895275
|
|
BREMBO FD151000
|
|
BREMBO FS151000
|
|
DELPHI BG2207
53.96 €
-20%
43.17 €
|
|
DELPHI BG3830
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
DEX DF739
|
|
FERODO DDF1174
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
FERODO DRF1174
|
|
FTE BS5228
|
|
FTE BS5228HB
|
|
JURID 562188J
106.2 €
-20%
84.96 €
|
|
LPR B2548V
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6041661
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4166
|
|
METELLI 230518
|
|
MGA D1452
|
|
MINTEX MDC1403
|
|
MOTAQUIP LVBE273
|
|
MOTAQUIP VBE273
|
|
NK 1815201543
|
|
NK 1815301543
|
|
NK 1815341543
|
|
PAGID 50318
|
|
PAGID 50318PRO
|
|
PILENGA V810
|
|
QUINTON HAZELL 659810
|
|
QUINTON HAZELL BDC5228
|
|
QUINTON HAZELL BSF5228
|
|
REMSA 659810
|
|
ROADHOUSE 659810
|
|
ROULUNDS RUBBER D2515
|
|
sbs 1815201543
69.07 €
-0%
69.07 €
|
|
sbs 1815301543
|
|
sbs 1815341543
|
|
TEXTAR 92106900
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
TEXTAR 92106905
86.92 €
-20%
69.54 €
|
|
TEXTAR 982001069
|
|
TEXTAR 98200106901
|
|
TRIPLE FIVE ADC5158
|
|
TRIPLE FIVE YH2911
|
|
TRUSTING DF739
|
|
TRW DF4166
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
BMW 34101166071
|
|
BMW 34116769305
|
|
BMW 34116855156
|
|
BMW 34101166071
|
|
BMW 34116769305
|
|
BMW 34116855156
|
| BMW Z4 (E85) | 265 коня | бензин |
| BMW Z4 купе (E86) | 265 коня | бензин |
