спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1174 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 325 mm |
| височина | 52,5 mm |
| тегло | 18,11 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| кръг на дупките 1 | 120 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1174
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
FERODO DDF11741
|
|
APEC braking DSK2181
|
|
ATE 24012501381
|
|
ATE 425138
|
|
BENDIX 562188B
|
|
BENDIX 562188BC
|
|
BOSCH 0986478012
|
|
Brake ENGINEERING 956071
|
|
Brake ENGINEERING DI956071S
|
|
BREMBO 09895210
|
|
BREMBO 09895211
|
|
BREMBO 09895210
|
|
BREMBO 09895211
|
|
DELPHI BG3830
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
FEBI BILSTEIN 18558
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
FERODO DDF11741
|
|
GRAF DF29518
|
|
JURID 562188J
106.2 €
-20%
84.96 €
|
|
JURID 562188JC
118.63 €
-20%
94.9 €
|
|
LPR B2548V
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1064824
|
|
MAGNETI MARELLI 1064824
|
|
METELLI 230518
|
|
METELLI 230518
|
|
MGA D1452
|
|
MINTEX MDC1403
|
|
NATIONAL NBD1007
|
|
NECTO WN1196
|
|
NK 201543
|
|
PAGID 50318
|
|
QH Benelux 58269
|
|
QUINTON HAZELL BDC5228
|
|
ROADHOUSE 659810
|
|
ROADHOUSE 659810
|
|
sbs 1815201543
69.07 €
-0%
69.07 €
|
|
TEXTAR 92106900
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
TEXTAR 98200106901
|
|
TEXTAR 98200106901
|
|
TRW DF4166
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRW DF4166BP
|
|
VALEO 186731
95.67 €
-20%
76.53 €
|
|
WAGNER WGR11741
|
|
ZIMMERMANN 150129452
|
|
ZIMMERMANN 150129400
|
|
BMW 34101166071
|
|
BMW 34116769305
|
|
BMW 34116855156
|
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW Z4 (E85) | 265 коня | бензин |
| BMW Z4 купе (E86) | 265 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
