спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186804 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 324 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 47 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17506
|
|
ATE 24012801331
|
|
BENDIX 562187B
|
|
BOSCH 0986479565
|
|
BOSCH 0986478972
|
|
BOSCH 986478972
|
|
BREMBO 09981810
|
|
BREMBO 9981810
|
|
DELPHI BG2732
21.2 €
-20%
16.96 €
|
|
DELPHI BG9687
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
DEX DF816
|
|
FERODO DDF1405
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
FTE BS5430
|
|
JURID 562187J
75.95 €
-20%
60.76 €
|
|
LPR R1008V
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6042315
|
|
METELLI 230674
|
|
MGA D1547
|
|
MINTEX MDC1536
|
|
MOTAQUIP LVBD1169
|
|
MOTAQUIP VBD1169
|
|
NK 1815203933
|
|
PAGID 54194
|
|
PILENGA V781
|
|
PILENGA V785
|
|
QUINTON HAZELL 669510
|
|
QUINTON HAZELL BDC5430
|
|
QUINTON HAZELL BSF5430
|
|
REMSA 669510
|
|
ROADHOUSE 6123410
|
|
ROADHOUSE 669510
|
|
ROULUNDS RUBBER D2604
|
|
sbs 1815203933
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
TEXTAR 92119400
83.78 €
-20%
67.03 €
|
|
TEXTAR 982001194
|
|
TEXTAR 98200119401
|
|
TRIPLE FIVE ADC5156
|
|
TRIPLE FIVE ADC5358
|
|
TRIPLE FIVE YH20058
|
|
TRIPLE FIVE YH20058GFI
|
|
TRIPLE FIVE YH20898
|
|
TRUSTING DF816
|
|
TRW DF4231
95.83 €
-20%
76.66 €
|
|
TRW DF4231S
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
TRW DF4280S
|
|
RENAULT 7701207357
|
|
RENAULT 8200177024
|
|
RENAULT 8200242318
|
|
RENAULT 8200570191
|
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 113 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 163 коня | бензин |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 241 коня | бензин |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 150 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 177 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 241 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 177 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 136 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 140 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 170 коня | бензин |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 116 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 170 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 173 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 181 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 150 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 173 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 181 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 139 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 116 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 163 коня | дизел |
