спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92119400 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 324 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| височина | 47 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| отверстие за болт на джанта (мм) | 15,5 |
| тегло | 10,9 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1194 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001194
|
|
TEXTAR 98200119401
|
|
APEC braking DSK2242
|
|
ATE 24012801331
|
|
ATE 428133
|
|
AUGROS 5290183P
|
|
BENDIX 562187B
|
|
BENDIX 562187BC
|
|
BOSCH 0986478972
|
|
BOSCH 0986479565
|
|
BOSCH 986479565
|
|
BREMBO 09981810
|
|
BREMBO 09981811
|
|
BREMBO 09981814
|
|
BREMBO 9981811
|
|
COMLINE ADC1553V
100.84 €
-20%
80.67 €
|
|
COMLINE ADC2703V
|
|
DELPHI BG9017
|
|
DELPHI BG9687
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
FERODO DDF14051
|
|
FREMAX BD7357
|
|
HELLA PAGID 355109351
|
|
HELLA PAGID 355109361
|
|
HELLA PAGID 8DD355109351
|
|
HELLA PAGID 8DD355109361
|
|
JURID 562187J
75.95 €
-20%
60.76 €
|
|
JURID 562187JC
109.18 €
-20%
87.34 €
|
|
JURID 562594JC
|
|
MGA D1547
|
|
MINTEX MDC1536
|
|
NK 203933
|
|
NK 313933
|
|
OPTIMAL BS7958
|
|
PAGID 54194
|
|
PAGID 54194PRO
|
|
REMSA 6123410
|
|
REMSA 669510
|
|
ROADHOUSE 6123410
|
|
ROADHOUSE 669510
|
|
sbs 1815203933
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
TEXTAR 92119403
83.78 €
-20%
67.03 €
|
|
TRW DF4231
95.83 €
-20%
76.66 €
|
|
TRW DF4231S
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
VALEO 186804
126.89 €
-20%
101.51 €
|
|
ZIMMERMANN 470241800
|
|
ZIMMERMANN 470241820
|
|
ZIMMERMANN 470241870
|
|
ZIMMERMANN 470241872
|
|
ZIMMERMANN 470241875
|
|
RENAULT 7701207357
|
|
RENAULT 8200177024
|
|
RENAULT 8200242318
|
|
RENAULT 8200570191
|
