спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186816 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| височина | 73,1 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17600
67.76 €
-20%
54.21 €
|
|
A.B.S. 17600OE
|
|
A.B.S. 17600S
|
|
ATE 24012202391
|
|
BENDIX 562313B
|
|
BOSCH 0986479213
|
|
BOSCH 0986479213
|
|
BOSCH 986479213
|
|
BREMBO 09975014
|
|
BREMBO 9975014
|
|
DELPHI BG3899
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FERODO DDF1228
108.54 €
-20%
86.83 €
|
|
FTE BS5433
|
|
FTE BS5433HB
|
|
JURID 562313J
82.33 €
-20%
65.87 €
|
|
LPR B2013V
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6044471
|
|
METELLI 230810
|
|
MGA D1580
|
|
MINTEX MDC1645
|
|
MOTAQUIP LVBD1162
|
|
MOTAQUIP VBD1162
|
|
NK 1815201554
|
|
PAGID 54327
|
|
PAGID 54327PRO
|
|
PILENGA V800
|
|
QUINTON HAZELL 665110
|
|
QUINTON HAZELL BDC5433
|
|
QUINTON HAZELL BSF5433
|
|
REMSA 665110
|
|
ROADHOUSE 665110
|
|
sbs 1815201554
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
TEXTAR 92132700
|
|
TEXTAR 92132703
49.76 €
-20%
39.81 €
|
|
TEXTAR 982001327
|
|
TEXTAR 98200132701
|
|
TRIPLE FIVE YH20210
|
|
TRW DF4447
61.74 €
-20%
49.39 €
|
|
BMW 34116764629
|
|
BMW 34116854996
|
|
BMW 34116764629
|
|
BMW 34116854996
|
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
