спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197028 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 40,5 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93188916
|
|
A.B.S. 15804
|
|
A.B.S. 15804OE
|
|
A.B.S. 17710
45.34 €
-20%
36.27 €
|
|
A.B.S. 17710S
|
|
ATE 24011201841
|
|
ATE 24012201261
|
|
BENDIX 561403B
|
|
BENDIX 562304B
|
|
BOSCH 0986479402
|
|
BOSCH 986479402
|
|
BREMBO 08508624
|
|
BREMBO 08508634
|
|
BREMBO 8508624
|
|
BREMBO 8508634
|
|
FERODO DDF310
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
FTE BS7135B
|
|
JURID 561403J
|
|
JURID 562304J
72.83 €
-20%
58.26 €
|
|
LPR F2000V
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
LPR O1027P
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6047961
|
|
METELLI 230858
|
|
MOTAQUIP LVBD1325
|
|
MOTAQUIP VBD1325
|
|
PILENGA 5832
|
|
QUINTON HAZELL BDC3684
|
|
QUINTON HAZELL BDC5720
|
|
QUINTON HAZELL BDC5743
|
|
QUINTON HAZELL BDC5744
|
|
QUINTON HAZELL BDC5745
|
|
QUINTON HAZELL BSF3684
|
|
QUINTON HAZELL BSF5720
|
|
QUINTON HAZELL BSF5743
|
|
QUINTON HAZELL BSF5744
|
|
QUINTON HAZELL BSF5745
|
|
REMSA 6120910
|
|
REMSA 698110
|
|
ROADHOUSE 6120900
|
|
ROADHOUSE 698110
|
|
ROULUNDS RUBBER D2394
|
|
TRIPLE FIVE YH1791
|
|
TRW DF4796
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
FIAT 51806099
|
|
FIAT 51806103
|
|
FIAT 55700398
|
|
FIAT 55700918
|
|
OPEL 569022
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO (199) | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 60 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
