спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197045 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 43,5 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93188918
|
|
A.B.S. 17711
57.2 €
-20%
45.76 €
|
|
A.B.S. 17711OE
|
|
A.B.S. 17711S
|
|
ATE 24012202411
|
|
BENDIX 562297B
|
|
BOSCH 0986479224
|
|
BOSCH 0986479224
|
|
BOSCH 986479224
|
|
BREMBO 09493934
|
|
BREMBO 9493934
|
|
BREMBO FD136000
|
|
BREMBO FS136000
|
|
DELPHI BG3944
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
DEX DF1003
|
|
FERODO DDF1298
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FTE BS7137
|
|
JURID 562297J
|
|
LPR F2001V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6047371
|
|
METELLI 230859
|
|
MGA D1558
|
|
MINTEX MDC1736
|
|
MOTAQUIP LVBD1205
|
|
MOTAQUIP VBD1205
|
|
NK 1815202350
|
|
PAGID 54458
|
|
PAGID 54458PRO
|
|
PILENGA V047
|
|
QUINTON HAZELL BDC5499
|
|
QUINTON HAZELL BSF5499
|
|
REMSA 698110
|
|
REMSA 698210
|
|
ROADHOUSE 698110
|
|
ROADHOUSE 698210
|
|
sbs 1815202350
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
TEXTAR 92145800
|
|
TEXTAR 92145803
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
TEXTAR 982001458
|
|
TEXTAR 98200145801
|
|
TRIPLE FIVE YH20426
|
|
TRUSTING DF1003
59.59 €
-0%
59.59 €
|
|
TRW DF4737
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FIAT 55700922
|
|
FIAT 55700923
|
|
OPEL 5569025
|
|
OPEL 55690250
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 116 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 130 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 95 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 135 коня | бензин |
| Opel ADAM | 87 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 120 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 95 коня | дизел |
| Opel ADAM | 69 коня | бензин |
| Opel ADAM | 87 коня | бензин |
| Opel ADAM | 101 коня | бензин |
| Opel ADAM | 90 коня | бензин |
| Opel ADAM | 115 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 115 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 101 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA E | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA E | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA E Van | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA E Van | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
