спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1274 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 330 mm |
| височина | 48 mm |
| тегло | 22,12 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1274
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
FERODO DDF12741
|
|
APEC braking DSK2184
|
|
ATE 24013001811
|
|
ATE 430181
|
|
BENDIX 562335B
|
|
BENDIX 562398B
|
|
BOSCH 0986479192
|
|
Brake ENGINEERING 956442
|
|
Brake ENGINEERING DI956442
|
|
BREMBO 09867010
|
|
BREMBO 09867014
|
|
BREMBO 09867010
|
|
BREMBO 09867014
|
|
DELPHI BG9844
60.33 €
-20%
48.27 €
|
|
FERODO DDF12741
|
|
MAGNETI MARELLI 1362724
|
|
MAGNETI MARELLI 1362724
|
|
MINTEX MDC1690
|
|
NATIONAL NBD1317
|
|
NECTO WN1286
|
|
NK 203728
|
|
PAGID 54295
|
|
QH Benelux 58209
|
|
QUINTON HAZELL BDC5659
|
|
REMSA 669110
|
|
REMSA 669110
|
|
sbs 1815203728
63.27 €
-0%
63.27 €
|
|
TEXTAR 92129500
91.45 €
-20%
73.16 €
|
|
TEXTAR 92129503
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
TRW DF4433
|
|
TRW DF4748S
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
VALEO 197046
94.34 €
-20%
75.47 €
|
|
CITROEN 4246E0
|
|
CITROEN 4246K0
|
|
CITROEN 4246P8
|
|
CITROEN 424944
|
|
PEUGEOT 4246E0
|
|
PEUGEOT 4246K0
|
|
PEUGEOT 4246P8
|
|
PEUGEOT 424943
|
|
PEUGEOT 424944
|
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 241 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 156 коня | бензин |
| Citroen C5 III (RD_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 156 коня | бензин |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 163 коня | дизел |
