спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197083 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 325 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| височина | 62,2 mm |
| минимална дебелина | 23,4 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17597
|
|
A.B.S. 17597OE
|
|
A.B.S. 17597S
|
|
ATE 24012501601
|
|
ATE 24112501601
|
|
BENDIX 562350B
|
|
BOSCH 0986479348
|
|
BOSCH 0986479348
|
|
BOSCH 986479348
|
|
BREMBO 09958110
|
|
BREMBO 09958114
|
|
BREMBO 9958110
|
|
BREMBO 9958114
|
|
DELPHI BG3938
150.32 €
-20%
120.26 €
|
|
FERODO DDF1271
178.11 €
-20%
142.49 €
|
|
FTE BS7071
|
|
FTE BS7071HB
|
|
JURID 562350J
|
|
LPR B2002V
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6042925
|
|
METELLI 230752
|
|
MGA D1521
|
|
MOTAQUIP LVBD1163
|
|
MOTAQUIP VBD1163
|
|
NK 1815201564
|
|
NK 1815341564
|
|
PAGID 54415
|
|
PILENGA V809
|
|
QUINTON HAZELL BDC5535
|
|
QUINTON HAZELL BSF5535
|
|
REMSA 697810
|
|
ROADHOUSE 697810
|
|
sbs 1815201564
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
sbs 1815341564
|
|
TEXTAR 92141500
|
|
TEXTAR 982001415
|
|
TEXTAR 98200141501
|
|
TRIPLE FIVE YH20396
|
|
TRW DF4392S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
BMW 34113400151
|
|
BMW 34113400151
|
| BMW X3 (E83) | 211 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 192 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
