спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197207 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 284,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| центриращ диаметър | 96,3 mm |
| височина | 51 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16604
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
A.B.S. 16604OE
|
|
ASHIKA 600K009
|
|
ATE 24012401721
|
|
BOSCH 0986479020
|
|
BOSCH 0986479127
|
|
BOSCH 986479020
|
|
BOSCH 986479127
|
|
DELPHI BG3226
80.78 €
-20%
64.63 €
|
|
DEX DF828
|
|
FTE BS4940
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3300311
|
|
JAPANPARTS DIK09
|
|
LPR M5825V
|
|
LPR M5838V
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6041721
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4172
|
|
MGA D1411
|
|
MINTEX MDC1315
|
|
MOTAQUIP LVBE315
|
|
MOTAQUIP VBE315
|
|
NIPPARTS J3300302
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
NK 1815203504
|
|
NK 1815203509
|
|
PAGID 50308
|
|
PILENGA V962
|
|
QUINTON HAZELL BDC4940
|
|
QUINTON HAZELL BSF4940
|
|
REMSA 679010
|
|
ROADHOUSE 679010
|
|
ROULUNDS RUBBER D2528
|
|
sbs 1815203504
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
sbs 1815203509
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
TEXTAR 92104400
|
|
TEXTAR 982001044
|
|
TEXTAR 98200104401
|
|
TRIPLE FIVE YH2978
|
|
TRUSTING DF828
|
|
TRW DF4172
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
KIA 0K01133251D
|
|
KIA 0K01A3325XB
|
|
KIA 0K01A33251D
|
|
KIA K01133251D
|
|
KIA K01A33251D
|
|
KIA K01A3325XB
|
| Kia SPORTAGE (K00) | 95 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 128 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 83 коня | дизел |
| Kia RETONA (CE) | 128 коня | бензин |
