спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D61041.10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 315,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,5 mm |
| височина | 56,6 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 10,25 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA6104110
|
|
REMSA 6104110
|
|
ROADHOUSE 6104110
|
|
TRW DF4930S
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
SUBARU 26300XA00A
|
| Subaru TRIBECA (B9) | 250 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 245 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 258 коня | бензин |
