спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D61206.10 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 335 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 42,4 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 8,01 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA6120610
|
|
ATE 24012202141
|
|
ATE 422214
|
|
REMSA 6120610
|
|
ROADHOUSE 6120610
|
|
TRW DF4902S
85.39 €
-20%
68.31 €
|
|
VW 3D0615601
|
|
VW 3D0615601C
|
|
VW 4E0615601L
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
