спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D61211.00 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| минимална дебелина | 12,5 mm |
| височина | 66,3 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 7,86 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA6121100
|
|
BOSCH 0986479499
|
|
JAPANPARTS DP001
|
|
REMSA 6121100
|
|
ROADHOUSE 6121100
|
|
TRW DF4914S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
JEEP 1052089275AB
|
|
JEEP 52089275AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 214 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 231 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 426 коня | бензин |
