спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4914S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| минимална дебелина | 12,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 66,3 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| мярка на резбата | 16,2 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17820
91.02 €
-20%
72.81 €
|
|
ATE 24011401181
|
|
BENDIX 562855BC
|
|
BLUE PRINT ADA104310
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
BORG & BECK BBD4661
|
|
Brake ENGINEERING DI956633
|
|
BREMBO 08A86310
|
|
BREMBO 08A86311
|
|
CAR 1421298
|
|
DELPHI BG4160
49.67 €
-20%
39.73 €
|
|
FIRST LINE FBD1746
|
|
fri.tech. DF1176
|
|
GIRLING 6049145
|
|
HELLA 8DD355115501
|
|
MINTEX MDC1931
|
|
PAGID 54774
|
|
PAGID 54774PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC5582
|
|
REMSA 6121100
|
|
ROADHOUSE 6121100
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01113
|
|
TEXTAR 92177403
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
TEXTAR 98200177401
|
|
TRISCAN 8120101069
|
|
CHRYSLER 052089275AB
|
|
CHRYSLER 52089275AB
|
|
JEEP 052089275AB
|
|
JEEP 52089275AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 211 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | Бензин/Етанол |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 214 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 231 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 227 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 303 коня | бензин |
