спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D6129.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 32,5 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| брой на дупките | 3 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 3,15 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA612900
|
|
AP 14364
|
|
ATE 24011002081
|
|
ATE 410208
|
|
BENDIX 561682B
|
|
BOSCH 0986478142
|
|
BRADI 1092114
|
|
BREMBO 08558310
|
|
DELPHI BG2724
34.61 €
-20%
27.69 €
|
|
DELPHI BG724
|
|
FAG BS3944
|
|
FERODO DDF316
34.64 €
-20%
27.71 €
|
|
JURID 561682J
|
|
LPR C1291P
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
METELLI 230334
|
|
MGA D1134
|
|
PAGID 50612
|
|
REMSA 612900
|
|
ROADHOUSE 612900
|
|
TEXTAR 98200067301
|
|
TRW DF1025
|
|
TRW DF1025BP
|
|
TRW DF7152
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
VALEO 186040
|
|
VALEO 186276
|
|
CITROEN 95661811
|
|
CITROEN 96047276
|
|
VW 230334
|
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 48 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 45 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 75 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 57 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 90 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 60 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 100 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 50 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 64 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
